Nabíjací kábel pre plug-in hybridy - Type 2 1×32A

Značka: SECTRON

Ultra ľahký nabíjací kábel určený hlavne na nabíjanie plug-in hybridných automobilov. Jednofázový nabíjací kábel s maximálnym nabíjacím prúdom 32 A a výkonom 7,2 kW s konektormi Typ 2 Mennekes. Dĺžka kábla 3.5 m.

Variant:
Dostupnosť Skladom
Kód: EL-T2T2-1F32A-3M
€143,99 €119 bez DPH
Nabíjací kábel pre plug-in hybridy - Type 2 1×32A
Značka: SECTRON

Ultra ľahký nabíjací kábel určený hlavne na nabíjanie plug-in hybridných automobilov s dĺžkou 3.5 metra.

Tento kábel je vhodný najmä ako nabíjací kábel pre hybridy. Plug-in-Hybrid elektromobily majú najčastejšie palubnú nabíjačku s výkonom 7,4 kW na jednu fázu, preto na nabíjanie maximálnym výkonom použite jednofázový kábel s nabíjacím prúdom 32 A.

Pozor: Pre maximálnu rýchlosť nabíjania je potrebné zapojenie wallboxu na 32 A istič (pre max. nabíjací výkon wallboxu na 1 fázu)

Nabíjací kábel patrí medzi vybavenie, ktoré vám poskytne komfortné nabíjanie vášho auta (v tomto prípade plug-in hybridu) ako z pohodlia domova, tak na verejných nabíjacích staniciach. Ultra ľahký nabíjací kábel ako jediný na trhu vyniká nízkou hmotnosťou, preto sa s káblom ľahko manipuluje a taktiež je dobre skladný. Nabíjací kábel je určený na nabíjanie automobilu s konektorom Typ 2 Mennekes. Pri výbere nového kábla je tiež dôležitá dĺžka kábla, ktorá vám uľahčí manipuláciu s káblom v garáži či na verejnom parkovisku. Konkrétny kábel má dĺžku kábla 3,5 m.

Jednofázový nabíjací kábel určený na nabíjanie elektrických vozidiel s maximálnym prúdom 32 A a výkonom 7,4 kW.

Kábel EV je druh flexibilného kábla na pripojenie elektrického vozidla z nabíjacej stanice vybavený konektormi Typu 2 / Mennekes. Je vyrobený z kvalitnej medi s vynikajúcimi vodivými vlastnosťami. Izolačný materiál kábla TPE je mäkký a má vysokú pevnosť.

Súvisiace príslušenstvo

Vhodným doplnkom k nabíjačkám a nabíjacím káblom je aj nástenný držiak na stenu, na ktorý namotáte kábel a neváľa sa vám po zemi alebo taška na uloženie kábla.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjacie káble elektromobilov
Záruka: 2 roky
Typ kábla: 3×6.0mm² + 2×0.5 mm²
Dĺžka kábla: 3.5 metra
Menovitý prúd: 32 A
Maximálny dobíjací výkon: 7,4 kW
Pracovné napätie: 230 V AC
Konektor smerom do vozidla: Type 2 IEC62196-2 Female plug (DSIEC2e-EV32P)
Konektor smerom do nabíjačky: Type 2 IEC62196-2 Male plug (DSIEC2b-EV32P)
Počet signálových kontaktov: 2 (CP, PP)
Signálové kontakty: 2 A / 30 V AC
Gumová krytka konektora:
Pracovná teplota: –30 °C ~ 50 °C
Krytie: IP54
Hmotnosť (3.5m): 1,7 kg