Priemyselné modemy

Bezdrôtové modemy poskytujú kvalitné bezdrôtové pripojenie k internetu cez mobilné dáta. Modemy sú vybavené slotom na SIM kartu, prostredníctvom ktorej sa zariadenie prihlási do siete operátora.

Výkonné vysokorýchlostné modemy pre priemyselné aplikácie sú určené napríklad na riadenie výrobných procesov, na dopravu, poľnohospodárstvo, zabezpečenie alebo zdravotníctvo.

Bezdrôtové modemy zaistia pripojenie k internetu stabilným signálom LTE siete. Zariadenie potom pripojíme k internetu ethernetovým káblom alebo pomocou USB rozhrania. U modemov je tiež časté napájanie cez USB rozhranie (napájanie a dáta súčasne). V ponuke máme modemy s podporou technológií GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE, CDMA, EVDO. Pre malé objemy dát, ale nepretržitú fukčnosť spojenia plne vyhovuje lacný GSM modem.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
GPRS Java Modem BGS5
Výpredaj
€40,40 bez DPH
€48,88 / ks
€70,06 (–30 %)

Priemyselný GPRS modem v celokovovom hliníkovom obale je vhodný aj na zabudovanie na DIN lištu do rozvádzača.

GM-BGS5TU
Teltonika LTE modem TRM250
€56 bez DPH
€67,76 / ks

Teltonika TRM250 je priemyselný LTE modem na SIM kartu, ktorý zaisťuje pripojenie k internetu pomocou mobilnej širokopásmovej siete 4G LTE (Cat-M1)

GM-TRM250
Teltonika LTE modem TRM240
€73 bez DPH
€88,33 / ks

Teltonika priemyselný 4G modem TRM240 - určený pre LTE Cat1 technológie. Je vybavený USB rozhraním a externou anténou, ktorá rozširuje pokrytie signálu.

GM-TRM240