Príslušenstvo pre konektivitu

Kategórie príslušenstva pre routery a ďalšiu komunikačnú techniku ponúka široký výber potrebných doplnkov. Medzi tieto doplnky patria napríklad dátové ethernetové káble, ktoré slúžia na prepojenie rôznych zariadení a zaisťujú rýchly a stabilný prenos dát. Ďalej sú k dispozícii Wi-Fi prístupové body (Access Pointy) , ktoré umožňujú bezdrôtové pripojenie k internetu a rozšírenie pokrytia Wi-Fi siete. Pokiaľ potrebujete namontovať router či iné zariadenie na DIN lištu, k dispozícii sú montážne doplnky špeciálne navrhnuté na tento účel. Aby bolo zariadenie plne funkčné, je tiež dôležité mať k dispozícii zodpovedajúce napájacie zdroje.

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Ethernet kábel CAT.5E 1,5 metra
Výpredaj
€0,61 bez DPH
€0,74 / ks
€1,46 (–49 %)

Ethernetový UTP kábel CAT5e s dvoma konektormi RJ45 je určený napríklad na prepájanie počítača s routerom s dĺžkou 1,5 metra.

AM-RT-ETH150-CAT5E
Teltonika Access Point TAP100
Novinka
od €35 bez DPH
od €42,35 / ks

Teltonika TAP100 je vôbec prvý prístupový bod Teltonika Networks, ideálny na posilnenie pokrytia Wi-Fi v malých podnikoch a komerčných priestoroch

GM-TAP100

Ethernetové káble sú základným prvkom pripojenia medzi routerom a ostatnými zariadeniami v sieti. Tieto káble umožňujú rýchly a spoľahlivý prenos dát medzi zariadeniami. Ethernetové káble sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a kategóriách, ako sú Cat5e, Cat6 alebo Cat7, ktoré sa líšia v rýchlosti a výkone.

Prístupové body (Access Pointy) sú zariadenia, ktoré rozširujú pokrytie Wi-Fi signálu v sieti. Access Pointy (AP) poskytujú bezdrôtové pripojenie a umožňujú pripojenie viacerých zariadení k jednej Wi-Fi sieti. Existujú rôzne typy prístupových bodov, vrátane tých s rôznymi štandardmi Wi-Fi, ako je 802.11ac alebo 802.11ax, ktoré ponúkajú vyššie rýchlosti a výkon.