Wallbox pre elektromobily

AC nabíjacie stanice Wallbox sú tým pravým riešením pre bezpečné a ľahké nabíjanie elektromobilov v pohodlí domácej alebo firemnej garáže. Ide väčšinou o zariadenie do 22 kW/32 A na striedavý prúd. Wallboxy sa dajú zaobstarať s integrovaným nabíjacím káblom, poprípade zásuvkou Mennekes Typ2, do ktorej je možné pripojiť požadovaný nabíjací kábel vďaka čomu sa nabíjacia stanica stáva vhodnou pre všetky typy elektroáut.

Inštalácia wallboxu

Wallbox sa inštaluje na stojan, stenu poprípade inú zvislú plochu. Je možné umiestnenie vo vnútri aj vonku. Stupeň krytia IP66 zaistí odolnosť voči slnečnému žiareniu a poveternostným podmienkam, ako je dážď. Dôležité pre bezpečnosť je tiež zvoliť správny prierez vodičov k wallboxu. SECTRON je tiež autorizovanou firmou na montáž wallboxu.

Sme distribútori značky OlifeEnergy. Olife Energy nabíjačka sa vyznačuje kvalitným spracovaním, spoľahlivosťou a originálnym dizajnom a je kompletne vyvinutá a vyrábaná v Českej republike.

V našom eshope nájdete základné wallboxy typu BASE. Pokiaľ hľadáte wallboxy, ktoré umožňujú autorizáciu a správu užívateľov, diagnostiku alebo riadenie výkonu, máme po vás verziu SMART. Pre konkrétnu ponuku nás kontaktujte na obchod@acnabijacka.sk alebo tel. +420 556 621 022

Wallbox a alternatívy 

Hľadáte skôr alternatívu wallboxu, ktorú si môžete so sebou voziť v kufri elektromobilu? Pozrite sa na prenosné AC nabíjačky. Dokážeme vám pomôcť aj s veľkými nabíjacími stanicami s DC alebo AC nabíjacím prúdom.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
SmartMeter OlifeEnergy
€230 bez DPH
€278,30 / ks

SmartMeter je zariadenie, ktoré riadi výkon nabíjacej stanice a je možné ho použiť pre Wallboxy, Doubleboxy aj AC stojanové nabíjacie stanice v prevedení BASE.

EL-SM-BASE
Domáci Wallbox OlifeEnergy AC 22 kW
Doprava zadarmo
od €660 bez DPH
od €798,60 / ks

Domáci OlifeEnergy WallBox BASE je dobíjacia stanica, ktorá je určená na nabíjanie všetkých typov elektromobilov na trhu EÚ striedavým prúdom (AC). Nabíja výkonom až 22 kW.

EL-WB22-BASE-S
DoubleBox OlifeEnergy AC 22 kW - zásuvky
Doprava zadarmo
od €1 300 bez DPH
od €1 573 / ks

OlifeEnergy DoubleBox BASE je dobíjacia stanica s dvoma nabíjacími bodmi, ktorá je určená na nabíjanie všetkých typov elektromobilov na trhu EÚ striedavým prúdom (AC). Nabíja...

EL-DB22-BASE-S