V Prahe prebehol veľtrh e-SALON

V Prahe prebehol v dňoch 10.-13. novembra 2022 štvrtý ročník veľtrhu čistej mobility, technológií a riešení pre e-mobilitu s názvom e-SALON. Tejto akcie sme sa zúčastnili ako partner spoločnosti OlifeEnergy, českého výrobcu wallboxov, doubleboxov a AC aj DC stojanových nabíjačiek pre elektromobily.

OlifeEnergy na veltrhu e-SALON

Stánok OlifeEnergy

Počas trvania výstavy sme na stánku privítali veľké množstvo zákazníkov, ktorí mali faktické otázky hlavne na riešenie montáže wallboxov v rodinných domoch a tiež otázky na kombináciu wallboxu a fotovoltaiky v dome. Diskusia sa viedla vždy v priateľskej forme a často aj nad kávou a občerstvením.

Wallbox a DoubleBox OIifeEnergy

Prezentácia Wallboxov a DoubleBoxov OlifeEnergy

Z celkového pohľadu bolo vidieť, že téma elektromobility ťahá. Automobilky predstavili súčasné, tak aj nové modely elektrovozidiel alebo hybridov. K videniu boli aj pracovné vozidlá pre mestské technické služby, dodávky aj ťahač značky Volvo.

Máme pocit, že najväčší záujem bol o prezentáciu vozidla Volkswagen ID.Buzz, ktorý vyzerá veľmi hravo a na ulici sa za ním musí každý otočiť. Volkswagen si tiež priviezol koncept vozidla ID. Space Vizzion, jediný model na svete, ktorý je predzvesťou modelu VW ID. 7, elektrické varianty modelu Arteon.

Volkswagen ID.Buzz

Volkswagen ID.Buzz

Volkswagen ID. Space Vizzion

Koncept Volkswagen ID. Space Vizzion

Automobilka ŠkodaAuto sa už prezentovala s novou vizuálnou identitou a tiež konceptom Škoda Vision 7S.

Škoda Vision 7S

Koncept vozu Škoda Vision 7S

Na stánku Hyundai bolo vystavené súťažné a tiež víťazné pretekárske vozidlo európskej série FIA ​​ecoRally Cup 2022 českej posádky Michal Žďárský - Jakub Nábělek, ktorého sme boli s projektom AC Nabíjačka partnerom.

Víťazné auto európskej série FIA ​​ecoRally Cup 2022

Tešíme sa na stretnutie s vami pri ďalšom ročníku pražského veľtrhu e-SALON a dovtedy sme tu pre vás k dispozícii na emailu obchod@acnabijacka.sk a telefóne +420 556 621 020.