Bezdrôtové moduly

Bezdrôtové technológie slúžia na prenos dát a informácií. Bezdrôtové moduly pre M2M aplikácie ponúkajú inteligentné riešenie pre bezdrôtové pripojenie. Tieto moduly sú vhodným riešením, pokiaľ nechcete alebo nemôžete použiť klasické káblové spojenie.

Modul je zariadenie, ktoré môže svojimi funkciami rozširovať použitie celého systému.

V ponuke máme moduly s podporou technológií GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE, GPS, GLONASS, GNSS, ISM, RFID a možnosťou vytvorenia vlastnej JAVA aplikácie.

Sme špecialisti na bezdrôtové technológie. Celú našu ponuku bezdrôtových modulov nájdete na našom hlavnom eshope na adrese eshop.sectron.cz

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
Celulárny modul Telit Cinterion TN23-W
€9,34 bez DPH
€11,30 / ks

Telit Cinterion TN23 W je bezdrôtový NB-IoT modul s pokročilými bezpečnostnými systémami a možnosťou Low Power Wide Area (LPWA).

GM-TN23-W
Celulárny modul Telit Cinterion ELS62-W
€21,50 bez DPH
€26,02 / ks

Telit Cinterion ELS62-W je bezdrôtový LTE modul spoločnosti Thales Gemalto, ktorý poskytuje konektivitu so zálohou 2G sietí. Možnosť pripojenia LTE Cat.1bis a Quad-Band GSM.

GM-ELS62-W
Celulárny modul Telit Cinterion PLS83-W Rel.2
€50,50 bez DPH
€61,11 / ks

Telit Cinterion PLS83-W Rel.2 je bezdrôtový 4G modul, ktorý poskytuje konektivitu so zálohou 2G/3G sietí.

GM-PLS83-W-R2
Časovací modul Trimble Res SMT 360
€53,26 bez DPH
€64,44 / ks

Modul RES SMT 360™ spoločnosti Protempis je časovačom s multi GNSS (GPS, GLONASS, BEIDOU a Galileo). RES SMT 360 je navrhnutý tak, aby poskytoval presný časový impulz pre...

GP-RES-SMT360

Internet vecí (IoT) vylepšuje spôsob, akým pracujeme a žijeme. To je ale možné iba s všadeprítomným, flexibilným a dlhodobým bezdrôtovým pripojením. Jadrom toho všetkého je malé zariadenie pomenované IoT alebo M2M bezdrôtový modul, ktorý je zodpovedný za pripojenie prakticky čohokoľvek k bezdrôtovým sieťam. Moduly M2M (Machine-to-Machine) prichádzajú s celým radom štandardov bezdrôtových technológií a poskytujú celý rad funkcií, ktoré môžu mať vplyv na úspech aplikácií M2M. M2M bezdrôtový modul vlastne obstaráva vzájomnú komunikáciu zariadení alebo strojov medzi sebou v oblasti bezdrôtovej technológie. Ako teda vyberiete ten správny bezdrôtový modul pre svoje riešenie?

Telit Cinterion moduly

Bezdrôtový modul M2M je malé elektronické zariadenie zabudované do objektov, strojov a vecí, ktoré sa pripájajú k bezdrôtovým sieťam a odosielajú a prijímajú dáta. IoT modul, ktorý sa niekedy označuje ako radio čip, obsahuje rovnakú technológiu a dátové obvody ako v mobilných telefónoch, ale bez funkcií, ako je display alebo klávesnica. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou modulov IoT je to, že poskytujú vždy pripojenie. Dôvodom je, že aplikácia IoT musí odosielať dáta automaticky, v reálnom čase bez toho, aby niekto stlačil tlačidlo odoslania. Okrem toho sú konštruované pre extrémnu trvanlivosť a dlhovekosť a musia pracovať nepretržite po dobu desiatich alebo viac rokov.