Nabíjacie stanice

V kategórii nabíjacích staníc nájdete veľké nabíjačky pre súkromné aj verejné nabíjanie elektromobilov. Nie sú určené pre domácu inštaláciu. Sú to stanice často vyžadujúce stavebné povolenie. Najčastejšie umiestnenie je na parkoviskách väčších firiem s flotilou elektromobilov, na parkoviskách obchodných centier, čerpacích staniciach alebo odpočívadlách na cestách a diaľniciach.

V tomto prevedení sú k dispozícii ako AC nabíjacie stanice využívajúce na nabíjanie striedavý prúd, tak aj DC nabíjacie stanice s jednosmerným nabíjacím prúdom.

Stanice sú vybavené rôznymi aktivačnými a identifikačnými systémami (systém štart/stop - automaticky, RFID karty, RFID kľúčenky, RFID čipy). Zariadenie je možné ovládať pomocou vzdialených serverov.

Samozrejmosťou je aj možnosť spoplatnenia nabíjania. Autorizovaný zákazník podľa nastavených pravidiel platí prevádzkovateľovi dohodnutú cenu za odobranú energiu.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy
Doprava zadarmo
€3 650 bez DPH
€4 416,50 / ks

OlifeEnergy AC stojanová dobíjacia stanica elektromobilov, v prevedení BASE nabíja striedavým prúdom. Súčasťou sú dva káble so zástrčkami Type2 (Mennekes).

EL-AC44-BASE
Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy
Doprava zadarmo
€4 200 bez DPH
€5 082 / ks

OlifeEnergy AC stojanová dobíjacia stanica elektromobilov, v prevedení SMART a nabíjaním striedavým prúdom. Súčasťou sú dva káble so zástrčkami Type2 (Mennekes).

EL-AC44-SMART
Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy
od €11 600 bez DPH
od €14 036 / ks

DC rýchlonabíjacia stanica pre elektromobily nabíja výkonom až 20-80 kW. Nabíjacia stanica je priamo prepojená s trakčnou batériou elektromobilu.

EL-DC20