Kontakty obchodu ACnabíjačka.sk

Logo ACnabíjačk.sk

Obchod ACnabíjačka.sk prevádzkuje:

SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 12
709 00 Ostrava - Mariánské Hory, Česká republika
IČ: 64617939
DIČ: CZ64617939

Obchodný zástupca:

Bogdan Schneider
e-mail: obchod@acnabijacka.sk
tel: +420 556 621 022

Technická podpora:

SECTRON technická podpora je k dispozícii pre zodpovedanie všetkých technických otázok týkajúcich sa nabíjacích staníc SECTRON AC Charger. Prečítajte si, aké ľahké je nabíjanie prenosnou nabíjačkou SECTRON AC Charger.

tel: +420 599 509 599
e-mail: hotline@sectron.cz
v pracovní dny: 8.00-15.00

 

Spoločnosť SECTRON a tím

Tím spoločnosti SECTRON

SECTRON EV Flotila

SECTRON EV Flotila

Sectron sklad

Príručný sklad v expedícii

 

 

Spoločnosť SECTRON je vedená v obchodnom registri na Krajskom obchodnom súde v Ostrave (Česká republika), oddiel C, vložka 14152.


Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:


 

Logo SECTRON

Už 28 rokov pôsobíme v obore bezdrôtových technológií ako distribútor GSM/UMTS/LTE/GPS/GLONASS modulov, modemov a routerov. Sme výrobcom antén, káblov a iného príslušenstva. Dynamický rozmach vysokorýchlostných i úsporných LTE aplikácií mení svet Machine-to-Machine (M2M) na komplexný ekosystém čidiel, strojov a sieťových aplikácií nazývaný internet vecí – Internet of Things (IoT).

Vďaka vlastnej výrobe a dlhoročnému partnerstvu so spoločnosťami Thales, Teltonika Networks, Trimble, Advantech B+B SmartWorx, Robustel, atd., sme schopní ponúknuť rozsiahle portfólio výrobkov pre vaše projekty.

Sme špecializovaným obchodom pre aplikácie metering, Smart Home, Smart City, elektromobilita, security a iné IoT riešenia. Vyvíjame zariadenia, aplikácie a cloudové služby s využitím najmodernejších technológií pre vysokú pridanú hodnotu a jednoduché použitie v každodennom živote.