Až do konca roka máte dopravu ZADARMO pri objednávke nad 40€

AC nabíjačky na elektromobily

Prenosná nabíjačka na elektromobil pripraví elektrické auto na každú cestu a môže cestovať s vami. Jednoducho si ju pribalíte do kufra. So žiadnym iným pohonom nemáte také pohodlné nabíjanie, ako keď nabíjate svoj elektromobil doma v garáži alebo v práci. Verejné nabíjacie stanice tak nemusíte vôbec potrebovať. Pokiaľ ste majiteľom elektromobilu, tak prenosná nabíjačka by nemala vo vašej výbave chýbať. Vďaka nej bude nabíjanie elektroauta z pohodlia domova oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a k tomu za nízku cenu.

AC nabíjačky elektromobilov SECTRON majú praktický displej, ktorý zobrazuje odoberaný prúd, napätie, aktuálny nabíjací výkon, teplotu nabíjačky, čas nabíjania a už dobitý výkon do automobilu.

Elektrické auto je vhodné nabíjať prevažne tam, kde dlhšiu dobu stojí a nie je využívané. Preto sa ponúka nabíjať doma cez noc, keď auto stojí pri dome alebo v garáži a domáca nabíjačka na elektromobil je tým najlepším riešením. Rýchlo nabíjačka naopak nájde uplatnenie pri diaľkových cestách na hlavných ťahoch.

Výhodou AC prenosnej nabíjačky elektromobilov sú jej kompaktné rozmery a môžete si ju so sebou voziť v kufri auta kdekoľvek. Využívajte výhody wallboxu v mobilnom prevedení.

K sortimentu prenosných nabíjačiek na elektromobil ponúkame ako príslušenstvo varianty redukcií na pripojenie k rôznym typom zásuviek.

Hľadáte skôr wallbox do domácej garáže, ktorý budete mať nainštalovaný na stene? Pozrite sa na ponuku wallboxov. Wallbox je v podstate AC nabíjačka 22 kW v nástennom prevedení.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
SECTRON Nabíjačka na elektromobil 11 KW
Tip
Doprava zadarmo
od €487 bez DPH
od €589,27 / ks

Prenosná nabíjačka na elektromobil v kompaktnom balení so šikovnými funkciami. Nabíjací výkon 11 kW.

EL-CEE5T2-3F16A-5M
SECTRON Nabíjačka na elektromobil 22 kW
Doprava zadarmo
od €591,50 bez DPH
od €715,72 / ks

Nabíjačka na elektromobil je vhodná hlavne pre plug-in hybridy. Nabíjací výkon 22 kW.

EL-CEE5T2-3F32A-5M

Videopredstavenie AC nabíjačky