Doprava a platba

Doprava zásielok

Na prepravu vašej objednávky na adresu využívame zásielkové služby spoločnosti GLS. Môžete využiť aj dodanie do automatického GSL ParcelBox (AlzaBox) alebo výdajného miesta GLS ParcelShop.

Typ dopravy si jednoducho vyberiete v nákupnom košíku a pri splnení finančného limitu v objednávke vám zaistíme dopravu ZADARMO.
Vaša objednávka bude vybraným dopravcom doručená buď priamo domov, do firmy alebo na vybrané výdajné miesto.

Objednávky vytvorené na tomto eshope môžeme doručiť iba do cieľovej adresy na Slovensku. V prípade požiadavky doručenia do inej krajiny, urobte objednávku na našom eshope https://eshop.sectron.eu

Doprava pri objednávke nad €450 je ZADARMO, inak €12,50.

 

Platba

 • Platba kartou cez platobnú bránu GoPay

  Platba sa riadi obchodnými podmienkami spoločnosti GoPay. Platobná brána GoPay na tomto e-shope umožnuje zákazníkovi zaplatiť objednávku platobnými kartami Visa a Mastercard online. Uživatelia operačných systémov MacOS a iOS môžu vykonať platbu aj pomocou ApplePay.

  Tip: Pokiaľ platíte objednávku s vyššou čiastkou, uistite sa vo vašom bankovníctve, že máte na karte povolený dostatočný limit pre platby na internete.

 • Bankovým prevodom

  Informácie pre vykonanie platby Vám zašleme v rámci potvrdenia Objednávky. Platbu vykonáte IBAN prevodom na náš účet vedený v Českej republike v mene EUR.

 • Dobierkou

  Platba dobierkou je možná iba pri využití služby GLS ParcelShop/ParcelBox. Poplatok za dobierku je €12,10 s DPH.