Teltonika Ethernet router RUT300

RUT300 je ethernetový router malých rozmerov, navrhnutý pre náročné priemyselné aplikácie a taktiež pre bežné sieťové aplikácie.

Dostupnosť Skladom
Kód: GM-RUT300
€81,07 €67 bez DPH
Teltonika Ethernet router RUT300

Teltonika priemyselný router RUT300 je výkonný ethernetový router malých rozmerov, navrhnutý pre náročné priemyselné a bežné sieťové aplikácie.

Robustné hliníkové puzdro, vysoko kvalitné komponenty a najmodernejšie výrobné technológie umožňujú routeru RUT300 pracovať v náročnom priemyselnom prostredí pri teplotách medzi -40 °C až 75 °C. Vďaka širokému napájaciemu napätiu (7-30 V) je tento produkt vhodný pre všestrannú integráciu elektronických zariadení. Pasívne funkcie PoE môže výrazne znížiť zložitosť, náklady a požadovaný čas na integráciu riešení.

RUT300 je vybavený piatimi ethernetovými portami, dvoma konfigurovateľnými digitálnymi vstupmi/výstupmi a USB 2.0, ktoré umožňujú jednoduché pripojenie rôznych zariadení k internetovej sieti. Je skvelou voľbou pre riešenie, kde nie je vyžadované pripojenie WIFI a extrémna rýchlosť dát.

Toto profesionálne zariadenie je vybavené systémom RutOS. Ide o operačný systém založený na Linuxe OpenWRT.

Ďalšou výhodou je využitie funkcií RMS. Systém vzdialenej správy (RMS) umožňuje vzdialenú správu a monitorovanie všetkých sieťových zariadení spoločnosti Teltonika. Systém umožňuje meniť konfiguráciu a zhromažďovať informácie o stave jednotlivých zariadení, aj v prípade, že zariadenia nemajú verejné IP adresy.

Router RUT300 tiež ponúka pripojenie ku cloudovej platforme IoT-RMS. Tento systém umožňuje úplne vzdialene spravovať a konfigurovať nielen vaše zariadenie, ale aj celú infraštruktúru riešení pomocou RMS CONNECT.

Príklad použitia ethernetového routera Teltonika RUT300

Jednou z najväčších výhod pripojenia výrobných strojov k sieti je schopnosť zhromažďovať dáta. RUT300 je malý, ale výkonný ethernetový router, ktorý je ideálny pre náročné priemyselné sieťové úlohy aj pre všeobecné sieťové aplikácie. Využitie nájde v priemyselnej automatizácii. Integrácia predtým samostatných systémov a procesov vedie k zvýšeniu prevádzkového výkonu. Využitie analýz z dát eliminuje veľkú časť požadovaných ľudských zásahov a zároveň zvyšuje konkurencieschopnosť, ziskovosť a produktivitu. Okrem toho je tento produkt vďaka širokému intervalu podporovaných napájacích napätí vhodný pre širokú škálu elektronických zariadení. Jeho robustný priemyselný dizajn so širokým rozsahom tolerovaných teplôt a odolnosťou proti vibráciám robí toto zariadenie odolné a ľahko použiteľné v rôznych prostrediach. Predinštalovaný firewall zaisťuje bezpečnosť riešenia od samého začiatku a VPN poskytuje šifrovanie prenášaných dát.

Teltonika RUT300 use-case

Teltonika RUT300 use-case

Kľúčové vlastnosti Teltonika RUT300

 • Päť ethernetových portov, dva konfigurovateľné digitálne vstupy / výstupy a port USB pre jednoduché pripojenie rôznych zariadení k internetu
 • Je skvelou voľbou pre riešenie, kde nie je vyžadované pripojenie WIFI a extrémna rýchlosť dát
 • Predkonfigurovaná brána Firewall pre okamžité zabezpečenie a niekoľko najlepšie hodnotených sietí VPN
 • Pasívne PoE pomáha znížiť zložitosť nasadenia
 • Podpora systému RutOS a systému vzdialenej správy (RMS)
 • Robustné hliníkové puzdro s možnosťou montáže na DIN lištu
 • Rozmery: 100 × 30 × 85 mm
 • Hmotnosť: 229 g

Balenie obsahuje

 • Smerovač RUT300
 • Napájací zdroj 9 W Euro PSU
 • Ethernetový kábel (dĺžka 1,5 m)
 • Užívateľská príručka
 • Leták RMS

Vyskúšajte RMS  zadarmo kliknutím na odkaz a zaregistrujte svoj bezplatný 30-dňový demo účet https://rms.teltonika.lt/

Odporúčame využívať podrobný manuál a podklady pre konfiguráciu. Oficiálne materiály tu.


Sme špecialisti na bezdrôtové technológie. Celú ponuku bezdrôtových routerov nájdete na našom hlavnom eshope na adrese eshop.sectron.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové routery
Záruka: 2 roky

Predstavenie Teltonika RUT300

Quick Start Guide