Teltonika Networks

Webová stránka značky: Teltonika Networks

Teltonika Networks Logo

Vznik spoločnosti Teltonika Networks sa datuje k aprílu 1998. Teltonika Networks začala ako veľmi malá spoločnosť v Litve. Za dvadsať rokov sa jej však podarilo stať sa tým, čím je dnes – popredným tvorcom riešenia IoT – Internetu vecí s viac ako 1 500 zákazníkmi, viac ako 750 zamestnancami po celom svete a s viac ako 8 000 000 predaných zariadení.

Výrobky spoločnosti Teltonika Networks boli navrhnuté vo vývojovom oddelení, ktoré sa nachádza v litovskom meste Kaunas. Tím pre výskum a vývoj v Teltonike Networks umožňuje rýchlo zavádzať nové produkty a neustále zlepšovať existujúce produkty pridaním nových funkcií.

Celá elektronika značky Teltonika Networks sa vyrába a montuje vo vlastných špičkových výrobných závodoch v meste Vilnius v Litve. To umožňuje technikom zajistiť najvyššiu kvalitu všetkých zariadení Teltonika Networks. Každé zariadenie vyrobené spoločnosťou Teltonika Networks je pred dodaním k zákazníkom 100% testované.

Spoločnosť Teltonika Networks dodáva široké spektrum produktov, ktoré je možné využiť vo svete IoT. Špecializuje sa na sieťové produkty Teltonika Networks, ktorými sú priemyselné a automotive routery fungujúce v sieťach 2G, 3G, LTE a brány. Router Teltonika je zárukou kvalitného produktu s vynikajúcou technickou podporou a dokumentáciou na Wiki stránkach Teltoniky Networks.

Teltonika Platinum Partner

Žiadne produkty značky Teltonika Networks sa nenašli...