Anténa LTE montážní Manhole R57, SMA(m), RG58/3m

Značka: SECTRON

Smerová montážna anténa určená pre príjem/vysielanie signálu v sieťach GSM/UMTS/LTE/WiFi. Pracuje v pásmach 700-960/1710-2170-2700 MHz. Pre extrémnu pevnosť je vhodná na inštaláciu na vozovku do kanalizačného poklopu.

Dostupnosť Skladom
Kód: AO-ALTE-57S
€78,20 €64,63 bez DPH
Anténa LTE montážní Manhole R57, SMA(m), RG58/3m
Značka: SECTRON
Anténa LTE montážní Manhole R57
Tip

Smerová montážna Manhole GSM/UMTS/LTE/WiFi anténa

Smerová montážna anténa určená pre príjem/vysielanie signálu v sieťach GSM/UMTS/LTE/WiFi. Pracuje v pásmach 700-960/1710-2170-2700 MHz a používa na spojenie s celulárnymi routermi/modemami/terminálmi. Súčasťou antény je odnímateľný kábel RG58 s dĺžkou 3 m, ktorý je možné pripojiť k anténe pomocou konektora SMA(m).

Špeciálne využitie - Anténa do kanalizačného poklopu (manhole cover)

Táto anténa sa pre svoje vlastnosti hodí najmä na inštaláciu do vozovky. Anténa je vyrobená z TRP (thermoplastic rubber) termoplastickej gumy. Anténa je tak veľmi odolná a znesie aj prejdenie vozidlom. Anténa nájde využitie pri potrebe vyvedenia signálu z podzemných priestorov, ako sú napríklad kanalizácia, podzemné kobky a pod. Konkrétnym príkladom použitia sú automatické odpočty stavov vodomerov umiestnených v extrémnych miestach bez signálu. Anténa sa umiestni do poklopu a je tak v jednej rovine s vozovkou. Prepojovací anténny kábel sa skrutkuje na SMA konektor pod úrovňou vozovky.

Špecifikácia konektora SMA

Ide o vysokofrekvenčné konektory so skrutkovým spojovacím mechanizmom. Charakteristická impedancia konektora je 50 Ohm a pracovný frekvenčný rozsah až do 18 GHz. Existujú dva druhy SMA konektorov a síce SMA a RP-SMA. Garancia pripojenia a odpojenia konektorov je až 500 cyklov. Prevádzková teplota je -65 °C až +165 °C. Väčšina súčasných celulárnych smerovačov (routerov) je osadzovaná konektormi SMA pre pripojenie Wi-Fi/2G/3G/LTE/GPS antén zakončených protikusmi. Používa sa tiež ako štandardný konektor v meracej VF technike. Vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou, životnosťou, vysokou mechanickou stabilitou a optimálnymi elektrickými vlastnosťami.

Špecifikácia kábla RG58

Koaxiálny kábel s označením RG58 je kompatibilný s konektormi aplikovateľnými na vonkajší priemer kábla 5 mm. Využíva sa predovšetkým pre frekvenčný rozsah 0-1 GHz, možno ho využiť aj na vyššie kmitočty, ale za cenu vyššieho útlmu. Charakteristická impedancia kábla je 50 Ω. Činiteľ skrátenia je stanovený na 0.66. Rozsah pracovných teplôt je -20 až 75 °C. Tento kábel je vhodný pre externé antény typu WiFi/GPS/GSM. Často sa využíva aj na vytváranie káblových redukcií s osadením konektorov ako sú BNC/FAKRA/FME/N/SMA/TNC a ďalších.

Technické parametre nájdete v priloženom datasheete.


Sme špecialisti na bezdrôtové technológie. Celú ponuku antén nájdete na našom hlavnom eshope na adrese eshop.sectron.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Antény
Záruka: 2 roky
Impedancia: 50 Ohm
Konektor: SMA (m)
Prevedenie: Extérne
Smerovosť: Smerová
Zisk: 4.2 dBi
Spôsob uchytenia: Montážnaa
Polarizácia: Vertikálna
Rozmery: ø95 x 73.9 mm
Technológie: LTE/GSM/UMTS/WiFi
VSWR: < 2.54:1
Hmotnosť: 258 g