Doublebox OlifeEnergy BASE AC 22 kW

Značka: OlifeEnergy

OlifeEnergy DoubleBox BASE je dobíjacia stanica s dvoma nabíjacími bodmi, ktorá je určená na nabíjanie všetkých typov elektromobilov na trhu EÚ striedavým prúdom (AC). Nabíja výkonom až 2×22 kW.

Variant:
Dostupnosť Skladom Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Kód: EL-DB22-BASE-S EL-DB22-BASE-TC EL-DB22-BASE-C Zvoľte variant
€1 626,08 €2 156,96 €1 941,74 od €1 626,08 €1 343,87 bez DPH €1 782,61 bez DPH €1 604,74 bez DPH od €1 343,87 bez DPH
Doublebox OlifeEnergy BASE AC 22 kW
Značka: OlifeEnergy
DoubleBox OlifeEnergy AC 22 kW - zásuvky
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Doublebox Olife Energy BASE (nebo také Double Wallbox)  je odolná nabíjacia stanica s dvoma nabíjacími bodmi, ktorá je určená na nabíjanie všetkých typov elektroáut na trhu EÚ striedavým prúdom (AC). Dokáže nabíjať dva elektromobily zároveň, každý príkonom až 22 kW.

Pre skrátenie času dobitia vie stanica deliť príkon medzi dve nabíjané vozidlá podľa ich potreby. Vďaka robustnej konštrukcii a stupňu krytia IP54 je odolná a vhodná na vonkajšie použitie aj inštaláciu do vnútorných priestorov napr. garáží. Je možné namontovať na stenu (wallbox) alebo na stojan, ktorý je kotvený do zeme (pole mount).

Základné prevedenie „BASE“ vie pracovať lokálne. Nabíjanie teda začne automaticky ihneď po pripojení vozidla, alebo po identifikácii RFID kartou. Výkon stanice môže byť riadený v rozsahu 0 – 44 kW lokálnou jednotkou. Stanica je vybavená ochranou proti preťaženiu elektrickým prúdom. Double Wallbox je možné využívať na komfortné nabíjanie v menších firmách alebo aj v domácnosti.

Riadenie nabíjania

Celkový príkon stanice je možné dynamicky regulovať pomocou externého modulu Olife Energy SmartMeter. SmartMeter je zariadenie, ktoré zaisťuje optimálne využitie kapacity elektrickej prípojky, tým že meria aktuálne spotreby DoubleBoxu alebo jeho čiastkového okruhu a vyhodnocuje dostupný príkon pre nabíjaciu stanicu OlifeEnergy. Stanica potom podľa dostupného príkonu reguluje nabíjací prúd.

Doublebox a inštálacia

Pri inštalácii musí mať Olife Energy nabíjačka vstupný napájací kábel predradený ističom typu B, s max. vybavovacou hodnotou 32 A a prúdovým chráničom typu A, s min. nominálnym menovitým prúdom 40 A. Čo všetko potrebujete zaistiť pri inštalácii wallboxu a koľko to stojí?

Doublebox a ceny

Cena DoubleBoxu sa líši podľa typu a dĺžky kábla. K dispozícii sú verzie DoubleBoxu s dvoma zásuvkami bez káblov, ktoré sa zapájajú samostatne, alebo s krútenými káblami o dĺžke 4 metre a rovnými káblami s dĺžkou 5 metrov. Cena wallboxu je od €1300 do €1750 bez DPH. Káble sú zakončené zástrčkami Mennekes Typ2. 

V prípade, že hľadáte domáci wallbox v prevedení pre nabíjanie iba jednoho elektroauta, kliknite na na odkaz na Wallbox. Pre ďalšie otázky nás kontaktujte na obchod@acnabijacka.sk alebo tel. +420 556 621 022. Poradíme vám aj s dopytom DC nabíjacie stanice pre elektromobily.

 

Wallboxy a double wallboxy značky OlifeEnergy sa vyznačujú kvalitným spracovaním, spoľahlivosťou a originálnym dizajnom. Sú kompletne vyvinuté a vyrábané v Českej republike.

 

Na stiahnutie

Datasheet OlifeEnergy Wallboxy a Doubleboxy (PDF)

Inštalačný manuál OlifeEnergy Doublebox (PDF)

Dodatočné parametre

Kategória: Wallbox pre elektromobily
Záruka: 2 roky
Vstupné napätie: AC 3 + N + PE 400V 50 Hz, TN-S
Nabíjací výkon (AC): 0-22 kW
Krytie: IP54
Pracovná teplota: -25 °C ~ +40 °C
Pracovná vlhkosť: 5-95 %
Nadprúdová ochrana: 2x tripólový istič 32 A
Residuálna ochrana: 2 x štvorpólový chránič typ A + detekcia reziduálneho DC prúdu podľa IEC 62955
Rozmery: 385 × 550 × 140 mm (bez kábla)
Hmotnosť (bez kábla; 4m; 5m): 18,5 kg; 23,5 kg; 26,0 kg

Firemný wallbox OlifeEnergy (ElectroDad)