Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy BASE AC 2×22 kW

Značka: OlifeEnergy

OlifeEnergy AC stojanová dobíjacia stanica elektromobilov, v prevedení BASE nabíja striedavým prúdom. Súčasťou sú dva káble so zástrčkami Type2 (Mennekes).

Dostupnosť Na dotaz
Kód: EL-AC44-BASE
€4 524,35 €3 739,13 bez DPH
Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy BASE AC 2×22 kW
Značka: OlifeEnergy
Stojanová dobíjacia stanica OlifeEnergy
Doprava zadarmo

OlifeEnergy AC stojanová dobíjacia stanica elektromobilov, v prevedení BASE nabíja striedavým prúdom. Súčasťou sú dva káble so zástrčkami Type2 (Mennekes).

Veľkým plusom stanice je, že dokáže nabíjať dva elektromobily zároveň, každý príkonom až 22 kW. Nabíjanie spustí automaticky po vložení konektora do vozidla, alebo po identifikácii RFID kartou (RFID čipom). Dobíjacia stanica je v robustnom kovovom prevedení.

Variant BASE je vhodný pre prevádzku v menších firmách nebo v rezortoch. Stanica je vybavená funkciou obmedzenia príkonu proti preťaženiu elektrického rozvodu. Pre skrátenie času dobitia vie stanica deliť príkon medzi dve nabíjané vozidlá podľa ich potreby.

Celkový príkon stanice je možné dynamicky regulovať pomocou externého modulu OlifeEnergy SmartMeter. SmartMeter je zariadenie, ktoré zaisťuje optimálne využitie kapacity elektrickej prípojky, tým že meria aktuálnu spotrebu stanice alebo jeho čiastkového okruhu a vyhodnocuje dostupný príkon pre nabíjaciu stanicu OlifeEnergy. Stanica potom podľa dostupného príkonu reguluje nabíjací prúd.

OlifeEnergy AC dobíjecí stanice pro elektromobily je nabízena ve variantách BASE a SMART. Porovnání obou variant je v tabulce níže.

Montáž

SECTRON je certifikovaným držiteľom profesnej kvalifikácie pre montáž nabíjacích staníc pre elektromobily.

Pri montáži nabíjacej stanice na betónový základ alebo na chemické kotvy je potrebné najprv pripraviť miesto a základňu. Následne treba upevniť závitové tyče alebo chemické kotvy do betónu a pripevniť na ne montážne prvky nabíjacej stanice. Nabíjacia stanica sa pripevňuje štyrmi otvormi v základni stanice.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjacie stanice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 110 kg
Prevedenie: vonkajší IP44 (samostatne stojaci)
Pripojenie: EV kábel so zástrčkou (IEC 62196-2)
Zástrčky: 2× Typ2 (Mennekes)
Ovládanie: lokálne – automatické zopnutie alebo RFID
Typ prívodu: AC AC 3 + N + PE 400 V 50 Hz, TN-S AC 3 + PEN 400 V 50 Hz, TN-C
Vstupný prúd: 3×64 A
Výstupný výkon: 2×22 kW (44 kW)
Nadprúdová ochrana: 2× 3-pólový istič 32 A
Reziduálna ochrana: 2× 4prúdový chránič typ A + zariadenie na detekciu reziduálneho prúdu podľa IEC 62955
Prevádzková teplota: -30 °C ~ +50 °C
Vlhkosť: od 5 % do 95 %
Rozmery: 2000 × 560 × 380 mm
Hmotnosť: 110 kg