Až do konca roka máte dopravu ZADARMO pri objednávke nad 40€

Trimble

Webová stránka značky: Trimble

Trimble logo

Spoločnosť Trimble má takmer štyridsaťročnú históriu v oblasti určovania presnej polohy. Hlavným portfóliom značky Trimble sú GPS/GLONNAS moduly, GPS prijímače, GPS antény, GLONNAS antény, laserové diaľkomery, inerciálne navigačné systémy a mnoho ďalších. V ponuke nájdete aj rady priemyselných mobilných počítačov.

Produkty značky Trimble odoberajú veľké spoločnosti v rôznych odboroch ako je poľnohospodárstvo, staviteľstvo a zememeračstvo. Napríklad spoločnosť Liebherr v súčasnosti používa na svojich buldozéroch produkty Trimble, ktoré umožňujú priamo v kabíne zobrazenie informácií o návrhu, aktuálnom stave ťažby či zákazky, čo slúži na zvýšenie presnosti, produktivity a hospodárnosti výkopových prác. Trimble poskytuje veľké množstvo riešení pre každého, kto potrebuje presné informácie o polohe, vzdialenosti a rýchlosti.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Časovací modul Trimble Res SMT 360
€53,26 bez DPH
€64,44 / ks

Modul RES SMT 360™ spoločnosti Trimble je časovačom s multi GNSS (GPS, GLONASS, BEIDOU a Galileo). RES SMT 360 je navrhnutý tak, aby poskytoval presný časový impulz pre...

GP-RES-SMT360

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom