Wallbox MyBox PLUS AC 22 kW

Značka: Elexim MyBox

AC nabíjacia stanica MyBox PLUS vyniká spoľahlivosťou a moderným dizajnom so skosenou hranou, ktorá slúži ako držiak na umiestnenie konektora Typ 2.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: EL-MB-PLUS-S EL-MB-PLUS-C EL-MB-PLUS-T Zvoľte variant
€1 193,06 €1 299,62 €1 373,45 od €1 193,06 €986 bez DPH €1 074,07 bez DPH €1 135,08 bez DPH od €986 bez DPH
Wallbox MyBox PLUS AC 22 kW
Značka: Elexim MyBox
Wallbox MyBox PLUS AC 22 kW
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

AC nabíjacia stanica MyBox PLUS vyniká spoľahlivosťou a moderným dizajnom so skosenou hranou, ktorá slúži ako držiak na umiestnenie konektora Typ 2.

Je určená pre domácnosti, firmy aj verejné miesta. Hodí sa na inštaláciu do verejných miest s vyšším rizikom vandalizmu či opotrebenia kábla. Wallbox disponuje výkonom 22 kW, ktorý umožní využiť plný potenciál akéhokoľvek elektromobilu. Táto nabíjacia stanica MyBox PLUS Táto nabíjacia stanica MyBox PLUS je vybavená zásuvkou Typ 2, rovným alebo krúteným káblom s koncovkou Type 2 (Mennekes), ktorý má dĺžku 5 m. Dokúpiť je možné modul pre dynamické riadenie výkonu, ktorý zabraňuje výpadku hlavného ističa aj v prípade, keď sa zapne tepelné čerpadlo či iný výkonný spotrebič.

Dobíjacia stanica MyBox PLUS je po stránke parametrov podobná wallboxu MyBox HOME. Vyznačuje sa však charakteristickou skosenou hranou, ktorá vyzdvihuje elegantný vzhľad stanice.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduchá montáž na stenu aj stĺpik
 • Český výrobok z európskych komponentov
 • Možnosť prepojenia s FVE
 • Zásuvka (Typ 2) – pre ľahké pripojenie vlastného dobíjacieho kábla
 • Mobilné aplikácie MyBox – behom okamihu zistíte dôležité informácie o stave wallboxu i priebehu nabíjania
 • Smart LED indikátory informujú o stave nabíjacieho konektora, pokiaľ svieti zelená môžete dobíjať
 • Komunikácia cez ethernet či Wi-Fi sieť

Design

Dobíjacia stanica je vyrobená z odolného plastu a kaleného skla (s možnosťou potlače) a je odolná voči nepriaznivým vplyvom počasia a mechanickému poškodeniu. Vďaka prevádzkovej teplote od -25 °C do 45 °C dobijete spoľahlivo akumulátor svojho elektromobilu v chladnom aj parnom počasí. Wallbox MyBox PLUS môžete bezpečne inštalovať do vnútorných aj vonkajších priestorov.

Wallboxy sú navrhnuté s dôrazom na udržateľnosť. Komponenty európskej produkcie zaručujú dlhodobú funkčnosť a bezproblémový servis.

Vysoký výkon aj pokročilé funkcie

Všetky nabíjacie stanice MyBox majú dobíjací výkon až 22 kW. Model MyBox Plus poskytuje nabíjanie elektromobilov a plug-in hybridov. Aktuálne využíva väčšina všetkých EV vozidiel výkon 11 kW pri nabíjaní. Táto stanica je teda pripravená aj do budúcnosti, keď elektromobil využije vysoký výkon AC dobíjacích staníc.

Nabíjacia stanica MyBox je pripravená na pridanie pokročilých funkcií, ktoré budú ocenené používateľmi z firemného či verejného priestoru:

 • Dynamické riadenie výkonu – zabránite výpadku hlavného ističa aj v prípade, keď sa zapne tepelné čerpadlo či iný výkonný spotrebič
 • Autorizačný systém – obmedzte prístup k nabíjacej stanici. Užívateľa môžete autorizovať napr. pomocou čítačky RFID čipov (za príplatok)
 • Prepojenie s FVE – využite prebytky energie z fotovoltaickej elektrárne a znížte výdavky za elektrinu
 • Zapojenie do SmartHome – pripojte wallbox do Smart Home alebo iného centrálneho systému. Ovládajte všetky zariadenia z jediného miesta
 • Príprava pre napojenie k riadiacemu softvéru – získate vzdialený prístup k wallboxu. S tým aj možnosť správy užívateľov aj samotnej stanice (za príplatok)
 • Ochranné prvky – prepäťová ochrana aj prúdový chránič

Na stiahnutie

Datasheet MyBox Wallboxy (PDF)

Inštalačný manuál MyBox Plus (PDF)

Dodatočné parametre

Kategória: Wallbox pre elektromobily
Záruka: 2 roky
Maximálny vstupný prúd: 3×32 A
Maximálny dobíjací výkon: 22 kW
Maximálny výstupný prúd na konektor: 3 × 32 A
AC výstupné napätie: 400 V (3PE+N+PE)
Krytie: IP54/IK10 (nezapojené), IP44/IK10 (zapojené)
Prevádzková teplota: -25 °C ~ +45 °C
Pracovná vlhkosť: 5 a 95 % nekondenzujúca
Rozmery: 410×280×120 mm (bez kábla)
Hmotnosť (bez kábla): 4,5 kg

Rozhovor o nabíjacích staniciach